Skip to content

trainingsweekend 18 en 19 augustus

Voor alle ouders van onze jeugdteams en leden van onze seniorenteams

Op 18 en 19 augustus 2017 wordt er voor de jeugd van HVBS een trainingsweekend georganiseerd. Vrijdag om 14.00 uur willen we starten, zaterdag om 16.00 uur is het einde van dit weekend.Tijdens dit weekend willen we de jeugd kennis laten maken met een nieuwe trainingsvorm. Tevens is dit weekend bedoeld om saamhorigheid te kweken bij alle jeugdleden. We maken teams van groot tot klein die het hele weekend samen gaan werken. Handbal training, zeskamp, een bingo en korte handbalwedstrijdjes.

Jullie raden het al: we hebben veel hulp nodig. Ouders van jeugdleden voor activiteiten of taken en de seniorenteams voor het assisteren van de bloktraining, korte wedstrijdjes fluiten en teams coachen. Alleen met jullie hulp kunnen we van dit weekend een succes maken. We hebben ervoor gekozen om voor elke taak de verantwoordelijkheid neer te leggen bij 2 teams want:

Veel handen maken licht werk.

Wij (Aart, trainer en coach van Dames 1, Hennie en Ingrid) zijn al begonnen met de voorbereiding van dit weekend.
Hieronder vinden jullie een lijst van de taken waarbij wij de hulp nodig hebben van de ouders van onze jeugdleden en onze senioren leden. Achter elke taak staat het team/de teams die hiervoor verantwoordelijk is/zijn. Wij hebben ook per activiteit benoemd hoeveel vrijwilligers er nodig zijn.
Wij ontvangen graag voor eind mei een mail van de coach met een opgave van de vrijwilligers die ons komen helpen. Je kunt de mail sturen naar hennie.ruizendaal@gmail.com.
Vrijwilligers activiteiten:
• Wij vragen aan alle ouders van onze jeugdleden om op vrijdagmiddag om 15.30 uur de slaapplaatsen in de tenten te installeren. Op zaterdagmiddag om 12.30 uur moet het tentenkamp en alle slaapplaatsen weer worden opgeruimt. Ook hierbij willen wij een beroep doen op alle ouders van onze jeugdleden.

• 18 Augustus 14.00 tot 16.00 uur – F1 en E2 TEAM – Aantal 8
Velden versieren, alles klaarzetten voor de bloktraining
• 18 Augustus 16.00 – 18.30 uur – DAMES 1 – Aantal 8
Aart assisteren met het geven van de bloktraining
• 19 Augustus 06.00 tot 10.00 uur – E1 en D3 TEAM – Aantal 8
Aflossing nachtwacht, ontbijt klaarzetten en opruimen
• 19 Augustus 09.30 tot 12.30 uur – D2 en D1 TEAM – Aantal 8
Klaarzetten Zeskamp, assisteren en opruimen
• 19 Augustus 13.30 tot 16.00 uur – DAMES midweek teams – Aantal 10
Fluiten van korte wedstrijdjes en teams coachen in samenwerking
• 19 Augustus 16.00 tot 18.00 uur – C2, C1 en B1 TEAM – Aantal 12
Opruimploeg

Met de hulp van jullie kunnen wij er een geslaagd weekend van maken.

ledenshop-duinkerken
Back To Top
Zoeken