Ga naar hoofdinhoud

Nieuwe trainer/coach HVBS Dames 1

Na een gesprek te hebben gevoerd en een kennismakings ronde met de speelsters van het eerste damesteam zijn we blij te kunnen melden dat het bestuur overeenstemming heeft bereikt met Aart Souverein als nieuwe trainer/coach voor het seizoen 2016-2017.

Aart, die geen onbekende is binnen HVBS en een lange trainerscarrière achter zich heeft liggen, is zeer enthousiast en staat te popelen om vanaf het begin van het volgende seizoen officieel aan de slag te gaan als trainer/coach voor Dames 1.

Vanaf 22 Augustus zal Aart een start gaan maken met de trainingen van het eerste damesteam.

We zijn als bestuur erg blij dat Aart onze vereniging komt versterken en zijn er van overtuigd dat hij een waardevolle bijdrage kan gaan leveren aan onze vereniging!

 

Namens het bestuur,

Zeger de Graaf (voorzitter)

ledenshop-duinkerken
Back To Top
Zoeken