Ga naar hoofdinhoud

HVBS Corona regels (update 12-11-2021)

Update 12-11-2021

Op vrijdagavond 12 november heeft het kabinet kenbaar gemaakt dat er extra maatregelen nodig zijn omtrent het Coronavirus. Zoals aangekondigd zullen onderstaande maatregelen per 13 november ingaan.

Publiek bij sportwedstrijden
Vanaf 13 november is het niet meer toegestaan dat publiek aanwezig is bij sportwedstrijden en trainingen. Dit geldt zowel voor activiteiten in de topsport als op amateurniveau.

Coronatoegangsbewijs blijft verplicht
Het coronatoegangsbewijs zal verplicht blijven voor het organiseren van sportactiviteiten. Voor de handbalsport betekent dit dat zowel bij trainingen als wedstrijden iedereen (18+) een QR-code dient te kunnen tonen. Vrijwilligers en mensen die functioneel aanwezig moeten zijn worden van deze regel uitgezonderd. Na vertoon van het coronatoegangsbewijs is een mondkapje niet verplicht.

Wie zijn ‘functioneel’?
De bond, de overheid en de competitie geven geen sluitende richtlijnen wie wel en niet functioneel zijn in en rondom onze club.
We adviseren dat alle functionele vrijwilligers ook een QR code kunnen tonen.
Het bestuur van HVBS erkent de volgende functies als functioneel:

  • Coaches
  • Scheidsrechters
  • Zaal dienst vrijwilligers
  • QR-scan vrijwilligers
  • Trainers
  • Teambegeleiders
  • Teamleiders
  • Tijd waarnemers
  • Livestream vrijwilligers
  • Rijouders van jonge speelsters

Uiteraard gelden deze functies alleen als iemand een directe band heeft met het team, de wedstrijd of de operatie rondom het spelende team. Natuurlijk gelden deze functies ook bij de trainingen en recreatie wedstrijden. HVBS vertrouwd erop dat iedereen serieus en eerlijk omgaat met de maatregelen die de vereniging opgelegd zijn. Ook willen wij handhaving zoveel als mogelijk voorkomen door met elkaar verantwoordelijkheid te nemen omtrent de regels.

HVBS als sportvereniging. (Handhaving QR)
HVBS is er niet op ingericht politie of security-achtige werkzaamheden uit te voeren. Wij zijn ingericht om onze leden te verbinden en iedereen een plek te geven om bijdrage te leveren aan een gezonde(re) levensstijl, fysiek en mentaal. De maatregelen maken dit verschrikkelijk moeilijk. Wij vertrouwen erop dat een ieder de regels in acht neemt en met respect omgaat met de leden die de taak hebben hier toezicht op te houden. We hopen op gezond verstand en verantwoordelijkheid van alle betrokkenen.

ledenshop-duinkerken
Back To Top
Zoeken