Ga naar hoofdinhoud

Uitnodiging 40-jarig jubileum

hvbs_logo_60040_jaar_jubileum

Handbal Vereniging Bunschoten Spakenburg werd op 14 mei 1974 opgericht en bestaat op 14 mei 2014 dus 40 jaar.

Met veel plezier nodigen wij daarom onze leden, oud-leden, ouders van jeugdleden, sponsoren, vrijwilligers en allen die onze vereniging een warm hart toedragen van harte uit om dit jubileum met ons te vieren.

De volgende festiviteiten vinden plaats in ons feestweekend op 16 en 17 mei 2014:

Vrijdag 16 mei 2014
Aanvang: 17.00 uur
voor de E, D, C en B jeugdteams
een sleep-over op de Vinken

Zaterdag 17 mei 2014
Aanvang 20:00 uur
Feestavond in Sportcafé de Kuil
voor leden, oud-leden, sponsoren, vrijwilligers en genodigden

Alle teams doen enorm hun best met de teambattles om geld op te halen voor de vereniging. De winnaars van deze battle worden in dit weekend bekend gemaakt. Wij hopen dat er ook veel oud-leden naar ons jubileum komen. Dus heb je een HVBS verleden, dan verwelkomen we je graag op onze feestavond in Sportcafé de Kuil.

De Kuil, waar HVBS in 1974 met de trainingen begon op de donderdagavond. HVBS had twee uur om te trainen: 1 uur voor de jeugd en 1 uur voor de senioren. Wij hebben zin om er een gezellig weekend van te maken, daarom hopen wij op jullie komst. Graag willen wij weten of u op onze feestavond aanwezig bent. U kunt u opgeven tot uiterlijk 1 mei 2014 door een mail te sturen naar agnesvandenhoogen@gmail.com
Wij stellen het op prijs als u aangeeft met hoeveel personen u komt.

De jubileumcommissie

Komt de gedachte aan een cadeautje bij u op, stop het dan in een envelop.

ledenshop-duinkerken
Back To Top
Zoeken