HVBS staat voor Handbal Vereniging Bunschoten Spakenburg.
Dit is de officiële website van HVBS.
Postadres HVBS:
Pr. W. van Oranjestraat 2
3751 CW, Bunschoten-Spakenburg

Verenigingen met vragen/opmerkingen over wedstrijden kunnen contact opnemen via wedstrijdsecretariaat@hvbs.nl

BESTUUR

Voorzitter Tessa Nieborg voorzitter@hvbs.nl
06-81913573
Vicevoorzitter Nick van den Akker bestuur@hvbs.nl
Secretaris Eva Beukers secretaris@hvbs.nl
06-50585249
Penningmeester Gerrit Heinen penningmeester@hvbs.nl
Bestuurslid Technische Zaken Hellen ter Haar tc@hvbs.nl
Bestuurslid Evenementen en Algemene Zaken  Esther Steenhart bestuur@hvbs.nl
Bestuurslid Communicatie en Algemene Zaken Hillegonde van Twillert bestuur@hvbs.nl


OVERIGE

Vertrouwenspersoon Els de Groot vcp@hvbs.nl
06-53459442
Wedstrijdsecretariaat Joop van den Enden wedstrijdsecretariaat@hvbs.nl
Ledenadministratie Gerrit Heinen leden@hvbs.nl
Technische Commissie Hellen ter Haar tc@hvbs.nl 
Aciviteitencommissie Esther Steenhart activiteitencommissie@hvbs.nl 
Bouwcommissie Jaco Blotenburg nieuwbouw@hvbs.nl
Kledingcommissie Naomi Zwaan kleding@hvbs.nl
Mediacommissie Mariëlle van den Akker media@hvbs.nl
Sponsorcommissie Dick Koopman sponsoring@hvbs.nl
Sportiviteit- en respect commissie Sandra Zijl sportiviteitrespect@hvbs.nl
Toernooicommissie Marijke van Maurik toernooicommissie@hvbs.nl
Commissie Clubgevoel Hillegonde van Twillert clubgevoel@hvbs.nl
Webmaster Niels van Kesteren info@nielsvankesteren.nl

Nieuwe leden zijn van harte welkom om een paar keer gratis mee te trainen. Meld je aan via tc@hvbs.nl