Uitslagen week 49 | 7 december 2013

Uitslagen 7 december 2013
19:30
20:00
20:45
19:30
18:30
17:45
17:00
20:10
SercoDak/Dalfsen DS2
RKDES DS1
HVBS DS2
HVBS DA1
HVBS DC1
HVBS D1
HVBS E1
DSOV E2
H.V.B.S.
Fidelitas/HVBS
Najaden DS1
KDO DA2
Voice DC1
Leidsche Rijn D2
Wasmeer E1
HVBS E2
19-14
17-24
11-11
18-05
12-03
14-12
18-02
01-05

Uitslagen week 48 | 25 nov t/m 01 dec

Uitslagen donderdag 28 november
HVBS DR1
SDS’99 DR1 12-06
Uitslagen zaterdag 30 november
H.V.B.S.
Fidelitas/HVBS
WeHaVe DS2
HVBS DA1
VOS/DSG DB1
Auto Smeeing/BDC D1
Fulmen/Fidelitas E1
Najaden E1
Plus Severijn/Heeten
Vriendschap/TOB DS1
HVBS DS2
Voice DA1
HVBS DB1
HVBS D1
HVBS E1
HVBS E2
29-25
14-10
17-13
12-20
12-05
08-20
03-18
05-00

Wedstrijdprogramma zaterdag 30 november

Zaterdag 30 november
Stormvogel 19:00
20:15
HVBS DA1
H.V.B.S.
Voice DA1
Plus Severijn/Heeten
Almere-Haven 10:40 Najaden E1 HVBS E2
Beukendal 18:30 Smeeing/BDC D1 HVBS D1
RCM-hal Muiden 19:00 WeHaVe DS2 HVBS DS2
Calandhal 19:00 VOS/DSG DB1  –
Nieuwland 19:30
20:20
Fulmen/Fidelitas E1
Fidelitas/HVBS
HVBS E1
Vriendsch/TOB DS1

Wedstrijdprogramma zaterdag 23 november

Zaterdag 23 november
Spakenburg, de Stormvogel 16:45
17:30
18:15
19:15
HVBS E1
HVBS D1
HVBS DC1
HVBS DB1
Fortissimo E1
LHV D1
Fulmen/Fidelitas DC1
LHV DB1
Hoofddorp, F. Blankers-Koenhal 10:00
19:40
Lotus E1
Lotus DS1
HVBS E2
Fidelitas/HVBS
Haarle, Sprengendal 19:30 Haarle/Auto Service DS1 HVBS DS 1
Amersfoort, Nieuwland 19:45 Fidelitas/HVBS HS1 Ha-STU HS1
Donderdag 28 november
Bunschoten, de Kuil 20:00 HVBS DR1 SDS’99 DR1

Wedstrijdprogramma zaterdag 16 november

Zaterdag 16 november
Spakenburg, de Stormvogel 15:15
16:00
16:45
17:50
19:30
20:45
HVBS E1
HVBS D1
HVBS DC1
HVBS DB1
HVBS DS
HVBS DS2
Nieuwegein E1
Nieuwegein D1
ASC DC1
KRAS/Volendam DB2
Klink Nijland/Kwiek 2
SDS DS2
Uithoorn, de Scheg 16:00 Legmeervogels E3 HVBS E2
Eemnes, de Hilt 21:15 Baarn DS1 Fidelitas/HVBS
Doetinchem, de Bongerd 20:30 de Gazellen HS 1 Fidelitas/HVBS HS
Woensdag 20 november
Soest, Beukendal 19:00 Auto Smeeing/BDC DR1 HVBS DR1
Donderdag 21 november
Bunschoten, de Kuil 19:00
20:00
HVBS DA1
HVBS DR2
Omega DA1
KDO DR2

Wedstrijdprogramma zaterdag 9 november

zaterdag 9 november
Spakenburg, de Stormvogel 16:00
19:30
HVBS E2
Fidelitas/HVBS DS
KDO E2
KRAS/Volendam DS1
Houten, De Molenwiek 18:00 Houten E1 HVBS E1
Vleuten, Europahal 19:05 Leidsche Rijn D1 HVBS D1
IJsselstein, IJsselhal 20:00 Shot DA1 HVBS DA1
Bussum, de Zandzee 20:15 BHC DB1 HVBS DB1
Hilversum, de Lieberg 20:15 Wasmeer DS1 H.V.B.S. DS1
Amsterdam, ROC Europaboulevard 21:30 UD DS6 HVBS DS2
Donderdag 14 november
Bunschoten, de Kuil 20:00 HVBS DR1 Leidsche Rijn DR1

Wedstrijdprogramma zaal

Datum
2-11-2013
2-11-2013
2-11-2013
2-11-2013
2-11-2013
2-11-2013
2-11-2013
Dag
za
za
za
za
za
za
za
Starttijd
17:50
18:35
19:45
21:00
21:00
21:40
19:00
Wedstrijd
HVBS E1 – Nijenrodes E1
HVBS DC1 – Wasmeer DC3
H.V.B.S. – Lettele DS1
HVBS DS2 – NEA DS4
LHV/ASC DA1 – HVBS DA1
U.S. DS2 – Fidelitas/HVBS
WeHaVe DB1 – HVBS DB1
Accommodatie
De Kuil
De Kuil
De Kuil
De Kuil
De Korf Leusden
Amstelcampushal
Aetsveld

Programma zaterdag 14 september

Bunschoten, de Vinken
18:30 HVBS D1 – Leidsche Rijn D1

Vleuten, Fletiomare
17:00 Leidsche Rijn E2 – HVBS E1
Houten, De Meerpaal
19:15 Houten DB1 – HVBS DB1
Soest/H.Blaeckweg
19:30 Smeeing/BDC DC1 – HVBS DC1

Dinsdag 17 september
Bunschoten, de Vinken
19:00 HVBS DC1 – Leidsche Rijn DC1

Donderdag 19 september
Bunschoten, de Vinken
19:25 HVBS DS1 – DSOV DS3
20:30 HVBS DR2 – Wasmeer DR1

Programma komende week

Datum
9-2-2013
9-2-2013
9-2-2013
9-2-2013
14-2-2013
Categorie
Meisjes C
Meisjes C
Meisjes B
D-Jeugd
Dames R
Tijd
17:00
17:45
18:30
18:15
20:00
Thuis
HVBS DC2
HVBS DC1
HVBS DB1
Shot’73 D1 N’gein
HVBS DR1




Uit
Nijenrodes DC3
Fulmen/Fidelitas DC1
Venus/Nieuwegein DB2
HVBS D1
Auto Smeeing/BDC DR1
Sporthal
Stormvogel
Stormvogel
Stormvogel
IJsselhal
De Kuil

Eerstvolgende wedstrijden

Datum
31-1-2013
2-2-2013
2-2-2013
2-2-2013
2-2-2013
2-2-2013
2-2-2013
2-2-2013
2-2-2013
5-2-2013
Categorie
Dames R
D-Jeugd
Dames A
Dames A
Heren S
Meisjes C
Meisjes B
Meisjes C
Dames S
Dames R
Tijd
20:00
18:30
19:20
19:00
20:30
9:15
19:00
17:00
20:15
21:00
Thuis
HVBS DR2
HVBS D1
HVBS DA1
Lotus DA1 Hoofddorp
S.D.S.’99-B.H.C.
Wasmeer DC1
ASC’91 DB2
Legmeervogels DC2
Dalfsen DS2
Leidsche Rijn DR1









Uit
Houten DR1
LHV D1
Shot’73 DA1
HVBS DA2
Fulmen/Fidelitas-H.V.B.S.
HVBS DC1
HVBS DB1
HVBS DC2
H.V.B.S.
HVBS DR1
Sporthal
De Kuil
Stormvogel
Stormvogel
Blankers-Koenhal F.
De Hilt Eemnes
De Lieberg H’sum
Nieuwland A’foort
De Scheg Uithoorn
De Trefkoele
Europahal Vleuten