Programma week 7 | 10 t/m 16 feb

do 13 feb
de Kuil, Bunschoten
19:30 HvBS DR1 – Auto Smeeing/BDC DR1  17-05
KDO-Hal, de Kwakel
21:00 KDO DR2 – HvBS DR2  06-10
za 15 feb
de Stormvogel, Spakenburg
20:00 HvBS – Haarle/Auto Service DS1 28-19

Programma week 6 | 03 t/m 09 feb

4 februari
Oudenrijn, Vleuten
21:00 Leidsche Rijn DR1 – HvBS DR1  2 – 12

 

8 februari
de Stormvogel
 16:00  HVBS E2 – Lotus E1  4 – 4
 19:30  Fidelitas/HvBS – Lotus DS1  14 – 16
Tijenraan, Raalte
20:30  Klink Nijland/Kwiek 2 DS2 – HvBS  25 – 14
Indische Buurt, Almere
17:45  Havas DA1 – HvBS DA1  15 – 10
de Korf, Leusden
18:15 LHV D1 – HvBS D1  16 – 11
19:00 LHV DB1 – HvBS DB1  6 – 8
de Rijnsloot, Cothen
16:00
GOconnectIT/Fortissimo E1 – HvBS E1
 3 – 7
Nieuwland, Amersfoort
19:30 Fulmen/Fidelitas DC1 – HvBS DC1  16 – 18

Programma week 5 | 27-jan t/m 02-feb

ma 27-jan
t’ Veerhuis, Nieuwegein
20:00 Nieuwegein DR1 – HVBS DR2 09-10

 

do 30-jan
 De Kuil, Bunschoten
19:30 HVBS DR1 – Nieuwegein DR2 07-08

 

za 01-feb
De Stormvogel, Spakenburg
16:00 HVBS E2 – Legmeervogels E3 14-02
19:30 HVBS – Wasmeer DS1 25-12
20:45 Fidelitas/HVBS – Baarn DS1 06-21
De Hilt, Eemnes
20:15 SDS’99 DS2 – HVBS DS2 14-17
Helsdingen, Vianen
19:30 Omega DA1 – HVBS DA1 10-35
Opperdam, Volendam
19:30 KRAS/Volendam DB2 – HVBS DB1 12-05
Schuilenburg, Amersfoort
19:00 ASC’91 DC1 – HVBS DC1 12-12
Galecop, Nieuwegein
16:30 Nieuwegein E1 – HVBS E1 11-08
17:15 Nieuwegein D1 – HVBS D1 13-19

Programma zaterdag 25-01-2014

Sporthal de Stormvogel, Spakenburg
17:30 HVBS E1 – Houten E1 11-04
18:15 HVBS DB1 – BHC – DB1 x
19:15 HVBS DA1 – Shot ’73 DA1 12-12
20:25 HVBS DS2 – US DS6 10-25
KDO-hal, De Kwakel
14:00 KDO-E2 – HVBS E2 01-09
Opperdam, Volendam
19:30 KRAS/Volendam DS1 – Fidelitas/HVBS 22-21
De Uutvlog, Bathmen
19:45 Lettele DS1 – HVBS 27-23

Programma zaterdag 18-01-2014

Spil’t, Monnickendam        
10:00 Monnickendam E2 – HVBS E2  0-8
De Lieberg, Hilversum
10:00 Wasmeer DC2 – HVBS DC1  10-13
Stinzenhal, Breukelen
16:30 Nijenrodes E1 – HVBS E1  5-6
Sporthal de Stormvogel, Spakenburg
17:45 HVBS DB1 – WeHaVe DB1  2-10
18:45 HVBS DA1 – LHV/ACS DA1  8-10
20:00 HVBS – Auto van Ewijk/LHC  28-24
21:15 Fidelitas/HVBS – US DS2  22-19
Bindelwijk, Ouderkerk aan de Amstel
19:15 NEA DS4 – HVBS DS2  15-14
Sporthal Nieuwland, Amersfoort
19:30 Fulmen/Fidelitas D1 – HVBS D1  7-19

Programma zaterdag 11-01-2014

Spakenburg, de Stormvogel Uitslag
17:00 HCBS E1 – Omega E1 7-10
17:45 HVBS D1 – Nijenrodes D1 24-7
18:30 HVBS DC1 – Omega DC1 18-8
19:30 HVBS DB1 – Lotus DB1 5 -7
Amsterdam, Elzenhof
15:15 Vriendschap/TOB E1 – HVBS E2 1-10
Soest, Beukendal
19:00 Auto Smeeing/B.D.C. – HVBS 23-21
Badhioevendorp, Sporthoeve
20:00 VOS DS1 – Fidelitas/HVBS 21-12

Programma zaterdag 4 januari 2014

Spakenburg, de Stormvogel Uitslag
16:00 HVBS E1 – HSV E1 11-05
16:50 HVBS D1 – Celeritas D1 25-02
17:35 HVBS DC1 – Shot DC1  x
18:30 HVBS DB1 – HSV DB1 04-14
19:45 H.V.B.S. – Keukenland/Wijhe 92 23-19
21:00 HVBS DS2 – HSV DS1 26-14
Zandvoort, Korverhal
20:45 ZSC DS1 – Fidelitas/HVBS DS 7-19
Wehl, Kon. Beatrixcentrum
20:05 Apollo´70 HS 1 – Fidelitas/HVBS HS 21-25

Uitslagen week 50 | 9 t/m 15 december

Uitslagen donderdag 12 december
20:00
20:00
Wasmeer DR1
HVBS DR2
HVBS DR1
ASV DR1
07-13
11-06
Uitslagen zaterdag 14 december
19:00
19:00
19:00
19:45
19:45
20:00
20:15
HVBS SA1
Nijerodes DB1
Leidsche Rijn E1
Fidelitas/HVBS
Celeritas DC1
Zeeburg DS3
H.V.B.S.
Nijerodes DA1
HVBS DB1
HVBS E1
Zaanstreek DS1
HVBS DC1
HVBS DS2
Wessels Keukens/Pacelli
20-13
08-10
02-14
25-12
13-17
18-14
23-22

Programma week 50 | 9 t/m 15 dec 2013

Programma donderdag 12 december
20:00
20:00
Wasmeer DR1
HVBS DR2
HVBS DR1
ASV DR1
Programma zaterdag 14 december
10:25
16:00
19:00
19:00
19:00
19:45
19:45
20:00
20:15
Havas E3
GOconnectIT/Fortissimo D1
HVBS DA1
Nijenrodes DB1
Leidsche Rijn E1
Celeritas DC1
Fidelitas/HVBS
Zeeburg DS3
H.V.B.S.
HVBS E2
HVBS D1
Nijenrodes DA1
HVBS DB1
HVBS E1
HVBS DC1
Zaanstreek DS1
HVBS DS2
Wessels Keukens/Pacelli