Week 47

dinsdag 23 november
20:30 HVBS DS1 – Nijhof/Broekland DS1 Stormvogel, Spakenburg
woensdag 24 november
20:30 Legmeervogels DMW1 – HVBS DMW3 Sporthal de Bloemhof, Aalsmeer
donderdag 25 november
19:15 HVBS DMW1 – WeHaVe DMW1 De Kuil, Bunschoten
19:30 Nieuwegein DA1 – HVBS DA2#
Sporthal Galecop, Nieuwegein
21:00 KDO DMW2 – HVBS DMW2 KDO-hal, de Kwakel
zaterdag 27 november
09:30 Leidsche Rijn D3 – HVBS D2  Sporthal Weide Wereld, Vleuten
11:20 S.V. Zeeburg DC1# – HVBS DC1  Diemen, Sporthal, Diemen
17:25 Nijenrodes E1# – HVBS E1
Stinzenhal, Breukelen
17:55 HVBS D1 – Najaden D1
Stormvogel, Spakenburg
18:30 Fortissimo E2 – HVBS E2
De Rijnsloot, Cothen
18:40 HVBS DC2 – Harderwijk DC1
Stormvogel, Spakenburg
19:00 Houten DS1 – HVBS DS1
19:40 HVBS DA2# – Lotus DA1
Stormvogel, Spakenburg
20:50 HVBS DA1# – Geel Zwart DA1
Stormvogel, Spakenburg

week 46

dinsdag 16 november
21:00 Nieuwegein DMW1 – HVBS DMW1 Galecop, Nieuwegein
woensdag 17 november
21:00 HVBS DMW3 – Houten DMW1 de Stormvogel, Spakenburg
donderdag 18 november
19:15 HVBS DMW2 – Auto Smeeing/BDC DMW1 de Kuil, Bunschoten
zaterdag 20 november
10:45 Lelystad D2 – HVBS D1 Rietlanden, Lelystad
13:45 FV Fidelitas F1 – HVBS F1 the Dome, Houten
14:25 HVBS F1 – KDO F1 the Dome, Houten
14:45 HVBS F1 – Houten the Dome, Houten
15:05 OTTO Work Force/VOC Amsterdam – HVBS DA1 Elzenhage, Amsterdam
19:00 Green Park/Handbal Aalsmeer DS2 – HVBS DS1 de Bloemhof, Aalsmeer
19:00 Monnickendam DC1 – HVBS DC2 ’t Spil, Monnickendam
19:30 Westfriezen DA1 – HVBS DA2 Zwaag, Zwaag
21:00 HVBS/Fidelitas DS2 – NEA DS1 Rustenburg, Amersfoort

Programma zaal 2017/2018

WEDSTRIJDBAL SPONSOR MAART : DUYST RIJWIELHANDEL
AANVANG TEGENSTANDERS ACCOMMODATIE UITSLAGEN
woensdag 21 maart
21:00 HVBS DMW3 – KDO DMW2 de Stormvogel, Spakenburg 12-13
donderdag 22 maart
20:00
HVBS DMW2 – WeHaVe DMW1
de Kuil, Bunschoten 18-22
21:00 KDO DMW1 – HVBS DMW4 KDO-hal, de Kwakel 13-13
zaterdag 24 maart
17:00 HVBS E2 – LHV E1 de Stormvogel, Spakenburg
18:00 HVBS DC1# – Nieuwegein DC1 de Stormvogel, Spakenburg 14-16
19:00
HVBS DA1# – Wasmeer DA1
de Stormvogel, Spakenburg 14-35
14:20 FIQAS/Aalsmeer DS3 – HVBS/Fidelitas Bloemhof, Aalsmeer 24-16
15:00 Nijenrodes E2 – HVBS E1 Stinzenhal, Breukelen
16:00 Nijenrodes D2 – HVBS D2 Stinzenhal, Breukelen 09-06
19:00 ASC’91 DB1 – HVBS DB1 Schuilenburg, Amersfoort 04-27
19:05
Westsite DC1 – HVBS DC2
Calandhal, Amsterdam 11-16
19:30
Fulmen/Fidelitas D1# – HVBS D1
Nieuwland, Amersfoort 15-06
19:30 Pacelli DS1 – HVBS DS1 Sourcy Center, Zieuwent 27-17
woensdag 28 maart
21:00 HVBS DMW4 – Celeritas DMW1 de Stormvogel, Spakenburg
donderdag 29 maart
20:00 HVBS DMW1 – Nieuwegein DMW1 de Kuil, Bunschoten

 

Programma veldseizoen 2017-2018

WEDSTRIJDBAL SPONSOR SEPTEMBER :
AANVANG TEGENSTANDERS ACCOMMODATIE UITSLAG
zaterdag 02 sept
19:00 HVBS DA1# – Fulmen/Fidelitas DA1 sportpark de Vinken, Bunschoten
woensdag 06 sept
19:00 Auto Smeeing/BDC DMW1 – HVBS DMW4 Beukendal, Soest
donderdag 07 sept
20:00 HVBS DMW3 – Havas DMW1 sportpark de Vinken, Bunschoten
20:15 Wasmeer DMW2 – HVBS DMW2 sportpark Anna’s Hoeve, Hilversum

 

Veld competitie 2016/2017

WEDSTRIJDBAL SPONSOR MEI :
AANVANG TEGENSTANDERS ACCOMMODATIE UITSLAG
za 27 mei
18:00 HVBS DC1 – KDO DC1 Sportpark de Vinken, Bunschoten 18-16
do 01 juni
20:00 HVBS DMW4 – HVBS DMW2 Sportpark de Vinken, Bunschoten 17-13
21:00 HVBS DMW1 – Harderwijk DMW1 Sportpark de Vinken, Bunschoten 16-02
do 08 juni
20:00 HCLB DMW1 – HVBS DMW4 Sportpark Ter Eem, Baarn 21-18
20:30 Wasmeer DMW1 – HVBS DMW1 Sportpark Anna’s Hoeve, Hilversum 17-17

 

Zaal/Veld competitie 2015/2016

WEDSTRIJDBAL SPONSOR: ……….
  tegenstanders: accommodatie: scheidsrechters: uitslag:
28 mei
18:30 HVBS DB1 – Nieuwegein DB1 de Vinken, Bunschoten   14-08

 

Programma zaal / veld 2014/2015

tegenstanders: accommodatie: scheidsrechters: uitslag:
za 09 mei
19:30 Westsite DS4 – HVBS DS1 Riekerhaven, Amsterdam 13-16
za 16 mei
10:30 KDO E1 – HVBS E1 Vuurlijn, de Kwakel 06-08
11:00 WeHaVe D3 – HVBS D2 ‘s-Gravelandseweg, Weesp 09-02
11:50 WeHaVe DC1 – HVBS DC1 ‘s-Gravelandseweg, Weesp 13-06
17:00 Fortissimo E1 – HVBS E2 Kersenakker, Cothen niet gespeeld
17:45 Nieuwegein DC1 – HVBS DC2 Galecop, Nieuwegein 10-28
18:00 SDS’99 D1 – HVBS D1 Oostermeent, Blaricum 09-08
19:00 SDS’99 DB1 – HVBS DB1 Oostermeent, Blaricum 24-09
20:00 SDS’99 DS1 – HVBS DS1 Oostermeent, Blaricum 25-12
wo 20 mei
20:00 Zaanstreek DR1 – HVBS DR1 Jagersveld, Zaandam 13-07

 

Programma veld 2014/2015

Do 09 okt
de Vinken, Bunschoten tegenstander: scheidsrechter: uitslag:
20:00 HVBS DR1 – Zaanstreek DR1  Bob Meester  10-0

Programma week 21 | 19 t/m 25 mei

do 22 mei
H.Blaekweg, Soest
20:00 Auto Smeeing/BDC DR1 – HVBS DR1 03-09
za 24 mei
Fletiomare, Vleuten
20:00 Leidsche Rijn DS1 – HVBS DS1