Wedstrijdschema BVF Toernooi 2022

Poule 1 Poule 2
HVB Shooters Co’s Angels
The Pink Panthers FC Bal op het Dak
Hair Teamplayers De Kaaimannen
Wordt Niks Paasei United
Kansloos De Roze Tijgers
Team Zonder Naam H(andbal) V(ino) B(ier) en S(hots)
Nr. Tijd Veld Poule Teams Scheidsrechter
1 11:30 – 11:44 Veld 1 Poule 1 Team Zonder Naam Kansloos Yaël ter Haar
2 Veld 2 Poule 2 H(andbal) V(ino) B(ier) en S(hots) De Roze Tijgers Lisa de Graaf
3 11:45 – 11:59 Veld 1 Poule 1 Wordt Niks HVB Shooters Melenie Veldhuizen
4 Veld 2 Poule 2 Paasei United De Kaaimannen Marina Heinen
5 12:00 – 12:14 Veld 1 Poule 1 Hair Teamplayers The Pink Panthers Bessel Grift
6 Veld 2 Poule 2 Co’s Angels FC Bal op het Dak Isa Vedder
7 12:15 – 12:29 Veld 1 Poule 2 H(andbal) V(ino) B(ier) en S(hots) Paasei United Cor v Triest
8 Veld 2 Poule 1 Team Zonder Naam Wordt Niks Lisa de Graaf
9 12:30 – 12:44 Veld 1 Poule 2 De Roze Tijgers FC Bal op het Dak Yaël ter Haar
10 Veld 2 Poule 1 Kansloos The Pink Panthers Tom Nieborg
11 12:45 – 12:59 Veld 1 Poule 2 De Kaaimannen Co’s Angels Mariëlle vd Akker
12 Veld 2 Poule 1 HVB Shooters Hair Teamplayers Bessel Grift
13 13:00 – 13:14 Veld 1 Poule 1 Team Zonder Naam The Pink Panthers Esra Beekhuis
14 Veld 2 Poule 2 H(andbal) V(ino) B(ier) en S(hots) FC Bal op het Dak Cor v Triest
15 13:15 – 13:29 Veld 1 Poule 1 HVB Shooters Kansloos Tom Nieborg
16 Veld 2 Poule 2 De Kaaimannen De Roze Tijgers Maud ter Haar
17 13:30 – 13:44 Veld 1 Poule 1 Hair Teamplayers Wordt Niks Bessel Grift
18 Veld 2 Poule 2 Co’s Angels Paasei United Yaël ter Haar
19 13:45 – 13:59 Veld 1 Poule 1 HVB Shooters Team Zonder Naam Marijke Hartog
20 Veld 2 Poule 2 De Kaaimannen H(andbal) V(ino) B(ier) en S(hots) Hellen vd Hoogen
21 14:00 – 14:14 Veld 1 Poule 1 Kansloos Hair Teamplayers Kayla ter Maten
22 Veld 2 Poule 2 De Roze Tijgers Co’s Angels Marina Heinen
23 14:15 – 14:29 Veld 1 Poule 2 FC Bal op het Dak Paasei United Griette vd Brom
24 Veld 2 Poule 1 The Pink Panthers Wordt Niks Bessel Grift
25 14:30 – 14:44 Veld 1 Poule 2 Co’s Angels H(andbal) V(ino) B(ier) en S(hots) Tessa van Zoeren
26 Veld 2 Poule 1 Hair Teamplayers Team Zonder Naam Yaël ter Haar
27 14:45 – 14:59 Veld 1 Poule 2 FC Bal op het Dak De Kaaimannen Corinne vd Brom
28 Veld 2 Poule 1 The Pink Panthers HVB Shooters Tom Nieborg
29 15:00 – 15:14 Veld 1 Poule 2 Paasei United De Roze Tijgers Marina Heinen
30 Veld 2 Poule 1 Wordt Niks Kansloos Bessel Grift
KWARTFINALES
A 15:30 – 15:45 Veld 1 Winnaar poule 1 #4 poule 2 Yaël
B Veld 2 Winnaar poule 2 #4 poule 1 ntb
C 15:45 – 15:59 Veld 1 #2 poule 1 #3 poule 2 ntb
D Veld 2 #2 poule 2 #3 poule 1 ntb
HALVE FINALES
E 16:10 – 16:24 Veld 1 Winnaar A Winnaar D ntb
F Veld 2 Winnaar B Winnaar C ntb
FINALE
G 16:35 – 16:54 Veld 1 Winnaar E Winnaar F Yaël + ntb