Poule 1 Poule 2
The Green Stars Mixed Grill
De Wegwijzer Van Dijkjes
E.h.d.b. De Kampioenen
De Kietelaars De derde helft
de Sjeelekukelesaantjes Op naar de derde helft
Team Henkie De Bange Bevers
Bonkie Poef De Kuupers 2.0

 

nr tijd veld poule teams scheidsrechter uitslag
1 10:15 veld 1 poule 1 The Green Stars Bonkie Poef Annet
2 veld 2 poule 2 Mixed Grill De Kuupers 2.0 Griette
3 10:29 veld 1 poule 1 De Wegwijzer Team Henkie Mariëlle
4 veld 2 poule 2 Van Dijkjes De Bange Bevers Roos
5 10:43 veld 1 poule 2 De Kampioenen Op naar de derde helft Lieke
6 veld 2 poule 1 E.h.d.b. de Sjeelekukelesaantjes Liandra
7 10:57 veld 1 poule 1 Bonkie Poef De Kietelaars Denise
8 veld 2 poule 2 De Kuupers 2.0 De derde helft Tom Nieborg
9 11:11 veld 1 poule 2 De Bange Bevers Mixed Grill Roos
10 veld 2 poule 1 Team Henkie The Green Stars Daphne
11 11:25 veld 1 poule 1 de Sjeelekukelesaantjes De Wegwijzer Stefanie
12 veld 2 poule 2 Op naar de derde helft Van Dijkjes Corinne
13 11:39 veld 1 poule 2 De derde helft De Kampioenen Henri Niebeek
14 veld 2 poule 1 De Kietelaars E.h.d.b. Griette
15 11:53 veld 1 poule 1 Bonkie Poef Team Henkie Hellen v/d Hoogen
16 veld 2 poule 1 The Green Stars de Sjeelekukelesaantjes Klaas
17 12:07 veld 1 poule 2 De Kuupers 2.0 De Bange Bevers Daphne
18 veld 2 poule 2 Mixed Grill Op naar de derde helft Margriet v/d Vuurst
19 12:21 veld 1 poule 1 De Wegwijzer De Kietelaars Naomi
20 veld 2 poule 1 E.h.d.b. Bonkie Poef Stefanie
21 12:35 veld 1 poule 2 Van Dijkjes De derde helft Mariëlle
22 veld 2 poule 2 De Kampioenen De Kuupers 2.0 Denise
23 12:49 veld 1 poule 1 The Green Stars De Kietelaars Tom Nieborg
24 veld 2 poule 1 Team Henkie de Sjeelekukelesaantjes Corine
25 13:03 veld 1 poule 2 Mixed Grill De derde helft Annet
26 veld 2 poule 2 De Bange Bevers Op naar de derde helft Liandra
27 13:17 veld 1 poule 1 De Wegwijzer E.h.d.b. Klaas
28 veld 2 poule 1 Bonkie Poef de Sjeelekukelesaantjes Naomi
29 13:31 veld 1 poule 2 De Kuupers 2.0 Op naar de derde helft Margriet Hartog
30 veld 2 poule 2 Van Dijkjes De Kampioenen Tom Nieborg
31 13:45 veld 1 poule 1 De Kietelaars Team Henkie Hellen v/d Hoogen
32 veld 2 poule 1 E.h.d.b. The Green Stars Klaas
33 13:59 veld 1 poule 2 De derde helft De Bange Bevers Evita
34 veld 2 poule 2 De Kampioenen Mixed Grill Lieke
35 14:13 veld 1 poule 1 De Wegwijzer Bonkie Poef Griette
36 veld 2 poule 1 de Sjeelekukelesaantjes De Kietelaars Roos
37 14:27 veld 1 poule 2 Van Dijkjes De Kuupers 2.0 Denise
38 veld 2 poule 2 Op naar de derde helft De derde helft Margriet v/d Vuurst
39 14:41 veld 1 poule 1 Team Henkie E.h.d.b. Evita
40 veld 2 poule 1 The Green Stars De Wegwijzer Corinne
41 14:55 veld 1 poule 2 De Bange Bevers De Kampioenen Liandra
42 veld 2 poule 2 Mixed Grill Van Dijkjes Henri Niebeek
HALVE FINALES
A 15:20 veld 1 Winnaar Poule 1 #2 poule 2
B veld 2 Winnaar Poule 2 #2 poule 1
FINALE
C 15:45 veld 1 Winnaar wedstrijd A Winnaar wedstrijd B

 
PROGRAMMA DOWNLOADEN